Nejlepší recept pro zhubnutí – Milujte sami sebe

Láska k sobě samému je nejlepší recept na zhubnutí, a na to být fit. Sebeláska nutí člověka dobře se o sebe starat, projevovat svému tělu úctu, jakou si zaslouží. Dodávat do svého těla jen to nejlepší a své svaly pravidelně trénovat a protahovat, aby neochabli.

Jak si dát lásku?
Láska k sobě, jako cokoliv jiného se dá trénovat a pěstovat. Pokud to tak není, snad vám následující řádky pomůžou k sobě cítit trochu více lásky.

Ještě nikdy v historii lidstva nechodil na světě člověk jako jste vy, a nikdy ani chodit nebude. Jste naprosto jedinečná a unikátní bytost a proto jste důležitý. Unikátnost a jedinečnost je vždy velice důležitá.

Máte větší cenu, než milion dolarů
Jednomu pánovi v USA se stal pracovní úraz. Přišel o ruku a dostal odškodné milion dolarů. – Vyměnily by jste s ním? Další paní měla autonehodu, museli ji amputovat nohu, viník nehody musel zaplatit odškodné také milion dolarů. – Vyměnily by jste si to s ní?

A co kdyby za vámi přišel nějaký bohatý blázen a chtěl po vás vaše ruce a nohy, každý kus za milion dolarů. – Vzali by jste tuto nabídku? Pokud jste trošku normální, tak myslím, že ne. Máte mnohem větší cenu než několik milionů.

Jste dokonalý výtvor přírody
Od počátku stvoření života na planetě zemi, kdy existoval pouze jednobuněčný organismus do současné doby, kdy existuje komplexní bytost, člověk, VY, uběhlo miliony, možná miliardy let. Všichni jsme úžasné dílo přírody o které se snažila po cela ta dlouhá léta a my by jsme to dílo měly oslavovat.

Jste hvězda
Když hvězda umírá, stane se jedna ze dvou možností, bud se její obsah zhušťuje do takové hustoty, až se z ní stane černá díra. A nebo se rozplyne a plyny z ní putují vesmírem, přistanou na nějaké planetě, stanou se další události, jako že do planety narazí meteorit s vodou a pokud je planeta ve vhodné vzdálenosti od další hvězdy, začne pomaličku vznikat život. Toť poznatek z NASA. Částečky hvězdy vám dali život. Jste hvězda.

Jste krásný
Lidé co tu byli před námi, byli ošklivější, teď po zemi chodí ty nejkrásnější lidé. Vaši předkové si po generace vybírali ty nejlepší možné partnery, ostatní zůstaly na ocet. Tak proběhlo předávání těch nejvhodnějších genů na další generace, které teď máte vy. Jednoznačně a se vším všudy, máte geny které prošli přes síto nemilosrdného výběru vašich předků. Máte v sobě obrovskou sílu, která dokázala přežít miliony let až do dnešního dne, kdy tu jste VY.